wycieczki objazdowe

Contact ecoTours Portugal

8 Dni- Azory

8 Dni- Azory

Cena od: 490€

Czy wiesz, że Wyspy Azorskie zostały oznaczonej jako drugie najlepsze na świecie miejsce turystyki zrównoważonej?

Wliczone w cenę:

  • Opieka podczas transferów podczas przyjazdu i wyjazdu
  • Zakwaterowanie 7 nocy ze śniadaniem typu bufet

  • Obserwacje wielorybów i/lub delfinów w ich naturalnym środowisku.
  • Jeep Safari: Zwiedzanie całodniowe Lagoa das Sete Cidades i Lagoa do Fogo.

Azory otrzymał kilka nominacji, nagród i tytułów uznania przez różne organizacje, podmioty i wydawnictwa, to wszystko dzięki swojemu Dziedzictwu Natury, które doskonale wyróżnia je wśród innych kierunków przyrodniczych.

Atrakcje opcjonalne:

Te atrakcje nie są wliczone w cenę, aby zobaczyć ceny zajrzyj do "Ceny i Warunki"

Obserwacja wielorybów i/lub delfinów w ich naturalnym środowisku - 3h

Podczas tej wycieczki będzie okazja do wychwycenia więcej niż 20 gatunków waleni, które znajdują się na Azorach. Przed rejsem każdy z uczestników otrzyma krótkie informacje odnośnie gatunków waleni, jakie można zaobserwować, środków bezpieczeństwa na pokładzie, procedur ochrony gatunków na morzu i kilka faktów historycznych. Na pokładzie każdy pasażer będzie zobowiązany do noszenia kamizelki ratunkowej (z wyjątkiem łodzi katamaran). Punkt zbiórki w Centrum Aktywności (Marina Pero de Teive, Loja A) 30 min przed planowanym wypłynięciem.

Wycieczka na Zachód słońca- 2h

Wycieczka statkiem w kierunku Ginetes z pięknymi widokami na skały i formacje lawy wzdłuż wybrzeża.Wycieczka umożliwia widoki na klif Rocha da Relva z domami letniskowymi dostępnymi jedynie na piechotę. Będzie można podziwiać piękny zachód słońca z morza degustując się wybornym winem z Wyspy Pico i regionalnymi serami.

Całodniowa wycieczka statkiem dookoła wyspy- 7h

Spędź dzień na pokładzie naszego statku katamaran. Będzie to jedno z najbardziej niesamowitych doświadczeń jakim będzie można cieszyć się w San Miguel.Wycieczka odbędzie się na wybrzeżu, będzie więc możliwość skorzystania z pięknej scenerii wyspy, której nie doświadczy się z lądu. Dowiesz się na temat flory i fauny oraz geologicznych i wulkanicznych formacjach wyspy z zupełnie innej perspektywy. Zatrzymamy się w przystani na obiad w lokalnej restauracji. Będziemy też mieć czas na kąpiel w krystalicznie błękitnym oceanie Azorów. Do realizacji wycieczki wymagane są co najmniej 4 osoby.

Wycieczka piesza- 4h

Odbiór z hotelu i wycieczka piesza półdniowa do następujących miejsc: Praia da Viola i Chá Porto Formoso. Odcinek: 5km + 5 km | Czas trwania: 2h + 2h | Stopień trudności: Niski /Średni

Jeep Safari – 8h

Odbiór z hotelu i wycieczka całodniowa do następujących miejsc: Siedem miast i Lagoa do Fogo. Ta trasa łączy dwie z najpiękniejszych atrakcji przyrodniczych wyspy. Rano wyruszymy w kierunku tras alternatywnych i niezbadanych, zobaczymy niektóre z najpiękniejszych lagun na zachód od Sao Miguel z niesamowitym widokiem na jezioro zielone i neibieskie. W godzinach popołudniowych, podróż pomiędzy górami i równinami, mając możliwość wizyty Lagoa do Fogo, w Caldeira Velha, regionalny pomnik przyrody z kaskadą,gdzie będzie czas na odprężającą kąpiel w ciepłej wodzie.

Geo Tour – 7h

Odbiór z hotelu. Wycieczka całodniowa na wschód wyspy lub do klasztorów, aby obserwować wulkaniczne formacje lawy i skał na wyspie. Wycieczka obejmuje obiad i zwiedzanie Gruta do Carvao (grota węgla). Podczas wycieczki towarzystwo doświadczonego dyplomowanego specjalisty lub geologa. Do realizacji wycieczki wymagane jest co najmniej 15 osób.

Bird Watching – 7h

Ze względu na położenie archipelagu Azorów można znaleźć tutaj ponad 300 amerykańskich i europejskich gatunków ptaków, które przelatują przez wyspy, co sprawia, że ??jest to bardzo ciekawe miejsce dla ornitologów z całego świata. Ponad 33 gatunki ptaków mają swoje gniazda w San Miguel, wiele z nich to podgatunki endemiczne. Program zawiera pełną wizytę całodniową w centrum interpretacji Priôlo w północno-wschodniej części i lunch w formie pikniku. Wycieczka ta wymaga co najmniej 15 osób.